HİZMETLERİMİZ

Gül Konakları - Sinasos'ta tüm konuklarımız Osmanlı - Rum sentezi tarzıyla dekore edilmiş, konforlu odalarında yorgunluklarını atarken otelimiz içerisinde verilen çeşitli hizmetlerden faydalanabilirler. Kapadokya'ya yapacağınız ziyareti unutulmaz bir anıya dönüştürmek için Gül Konakları - Sinasos bünyesinde sunulan hizmetlerden bazıları; 

HAMAM 

Odalarınızda bulunan jakuzi, küvet ve duş haricinde yıllar öncesinden kalan bir geleneği hatırlamak için ikinci konağımızda bulunan Hamamımızı deneyebilirsiniz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollerden gelen konuklarmızın Hamam zevkini tekrar yaşamaktan mutluluk duyacağına inanıyoruz. 

TANDIR 

Ünü Anadolu'yu aşıp adeta Türk Mutfağının temsilcisi haline gelen Tandırda Kuru Fasülye ve Testi Kebabı Gül Konakları - Sinasos'un spesiyalidir. Özenle dekore edilmiş Atina ve Selanik Salonlarımızda, geçmişin ve Anadolunun unutulmaya yüz tutan lezzetini yeniden canlandıran "Yöresel Menülerimizde" özlediğiniz tatları bulacaksınız. 

GÜL KÖŞKÜ

Ön bahçenin ortasında, güllerin içinden yükselen Gül Köşkü, doğayla baş başa kalmanın tüm güzelliklerini sunarken dış dünyayla bağlantınızı da dijital uydu sistemli televizyonla koparmayacaksınız. Lobby olarak da hizmet veren köşkümüzde Türk Kahvesi veya özel koleksiyonlardan seçilen Kapadokya Şarapları eşliğinde uzayan sohbetlerin tadını ise asla unutamayacaksınız. Ayrıca taşınabilir bilgisayarınız ile Kablosuz İnternet Sistemimizi kullanabilirsiniz.

TOPLANTI SALONLARI

1. Konağımızda yer alan Baş Oda ve 3. Konağımızda yer alan Damsa ve Sarıca Toplantı Salonları, özel toplantı organizasyonları için özel hazırlanmış olup, siz değerli misafirlerini tüm teknolojik imkanları ile beklemektedir. 

KÜTÜPHANE

Kapadokya hakkındaki tüm kitapların bulunduğu zengin kütüphanemizde, çeşitli dillerde yayınlanmış kültür, tarih, mimari ve arkeoloji konulu eserleri okuyarak tatilinizden aldığınız zevki bir kat daha artırmak da sizin elinizde olacak. Özellikle 1900'lerin başlarında yayınlanan eserlere hayran kalacaksınız. 

ŞIRAHANE

Orijinal dokusuna hiç dokunulmadan küçük bir müze şekline dekore edilen Şırahane bölümümüzde, hem anadolunun en lezzetli üzümlerinin, en kaliteli şaraba dönüşürken geçirdiği evrimi izleyebilir hem de yöresel kültürün izlerini bulabilirsiniz.

 

gul-konaklari
gul-konaklari
gul-konaklari
gul-konaklari
gul-konaklari
gul-konaklari
gul-konaklari
gul-konaklari
gul-konaklari

Copyright ©2018 Gül Konakları - Sinasos